Zrozumieć emocje dziecka 15.04

Drogi Rodzicu!

Jeśli zadajesz sobie pytania:

Dlaczego moje dziecko tak się zachowuje?
Czemu czasami jest chętne do współpracy, a czasami trudno nawiązać z nim kontakt?
Dlaczego tłumaczenia nie pomagają, a wspólne ustalenia nie są przez dziecko realizowane?
Co robić, kiedy tracę cierpliwość i nie mam już siły na kolejne rozmowy?
Jak mogę wesprzeć dziecko, jak mogę wesprzeć siebie?

Zapraszamy Cię na spotkanie, na którym będziemy szukać odpowiedzi na pytania, które często nurtują rodziców i opiekunów w obszarze dziecięcych emocji.

Spotkanie adresowane jest do rodziców i opiekunów dzieci do 9 r. życia.

TERMIN: 15.04.2018 r. (niedziela, godz. 11.00-14.00)

MIEJSCE: Centrum Bliskości, ul. Sowińskiego 4a
INWESTYCJA: 65 PLN/os.

ZAPISY: tel. 692 450 380 lub mail: piosik.lobaczewska@gmail.com

O UCZESTNICTWIE W WARSZTATACH DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. Potwierdzeniem rezerwacji będzie dokonanie wpłaty zadatku na wskazane konto.

PROWADZĄCE:

Katarzyna Piosik-Łobaczewska – psycholożka, coach o specjalizacji rodzicielskiej, trenerka Wideotreningu Komunikacji. Od kilkunastu lat zaangażowana w działanie Ośrodka oraz Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym „Dalej Razem” w Zielonej Górze, gdzie m.in. wspiera rodziców dzieci ze spectrum autyzm, prywatnie mama Helenki i Szymona.
Gabinet Psychologiczny Katarzyna Piosik-Łobaczewska – coach rodzicielski

Anna Walczak – pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, realizator „Szkoły dla rodziców” – ogólnopolskiego programu profilaktycznego rozwijającego umiejętności wychowawcze rodziców, w Centrum Bliskości prowadzi „Godzinkę Bliskości” – zajęcia rozwojowe dla dzieci w wieku 1,5 -3 lat i ich rodziców, na co dzień pracuje jako pedagog szkolny w szkole podstawowej i gimnazjum, prywatnie mama Jasia i Tymka.

Obie prowadzące swój rozwój zawodowy koncentrują wokół filozofii Rodzicielstwa Bliskości, czyli rozumienia kontaktu Rodzic-Dziecko jako relacji opartej na szacunku, uważności i zaufaniu.

Chcecie uważniej przyjrzeć się emocjom dzieci i dowiedzieć się jak z nimi pracować? Nie może Was zabraknąć na tych warsztatach!

Udostępnij w mediach społecznościowych!