Zawieszenie zajęć dla rodziców z dziećmi

Dziś i jutro (12.-13.03) zajęcia realizujemy według planu. W związku z sytuacją epidemiologiczną i rekomendacjami, by w ciągu najbliższych 2 tygodni ograniczyć wychodzenie z domu, udział w nich pozostawiamy Waszej decyzji. Będziemy wdzięczne za informacje czy się do nas wybieracie – centrumbliskosci[at]gmail.com.

Od poniedziałku do 25.03 zawieszamy ZAJĘCIA DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI. Po ustaniu krajowych zaleceń dotyczących środków bezpieczeństwa, zapewnimy możliwość odrobienia tych zajęć. W przypadku chęci z rezygnacji karnetu w marcu, dotychczas zrealizowane zajęcia zostaną rozliczone jako wejścia jednorazowe a pozostała część wpłaconej kwoty zostanie zwrócona na konto. Kto chciałby skorzystać z takiego rozwiązania, również prosimy o kontakt mailowy.

Pozostajemy z Wami z kontakcie mailowym, telefonicznym i przez FB.  Jesteśmy gotowe także na testowanie nowych rozwiązań. Dla chętnych w środę spotkanie z masażem Shantala on-line. Szczegóły wkrótce.

Kontynuujemy zajęcia indywidualne. Bardzo prosimy, by informować o wszelkiego rodzaju niedyspozycjach. Będziemy szukać innych terminów.

Nie odbędą się też zaplanowane na 15.03 Otwarte zajęcia Mindfulness oraz na 21-22.03 Warsztaty Feldenkraisa.

Zdrowia i siły. Nam i Wam.

Gosia i Sylwia.

Udostępnij w mediach społecznościowych!