Zabawy w kręgu dla rodziców z dziećmi 3-5 lat 14.10

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej propozycji – zajęć dla rodziców z dziećmi w wieku od 3 do 5 lat – zabaw ruchowo-muzycznych we wspólnym kręgu.

„Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli a ciałem zaczyna kierować serce” (Paulo Coelho) – to motto będzie naszym przewodnikiem w tworzeniu wspólnego kręgu.

 

Dlaczego warto?

Spędzasz czas ze swoim dzieckiem robiąc coś innego niż na co dzień. Zajęcia dają możliwość odkrywania i poczucia własnego wewnętrznego potencjału, poprzez ruch i zabawę przy muzyce. To niezapomniany czas, w którym ciało doświadcza jedności, bliskości i wolności.

 

Czego się można spodziewać?

Zajęcia w kręgu to od wieków tańczone i utrwalane w tradycjach narodowych kroki taneczne, powtarzane we wspólnym kręgu ludzi w różnym wieku – tu rodziców lub dziadków i dzieci. To czas na poznanie relacji, jakie utworzyły się w rodzinie. Przyjrzenia się kierunkom działania i tworzenia, pracy nad dążeniem do harmonii i spokoju.

 

Zajęcia poprowadzi Dorota Koch, mama 9-latka, animator społeczno-kulturalny ze specjalnością taniec, socjoterapia i pedagogika. Skończyła również I i II stopień malowania intuicyjnego Vedic Art oraz masaż dźwiękiem mis tybetańskich. Od 17 lat pracuje z dziećmi, a jej pasją jest ciało: jego wewnętrzny ruch i dynamika oraz także obserwacja relacji między dziećmi a dorosłymi.

Zajęcia odbędą się 14.10.2017 o godzinie 11:30.

 

Zapisy i rezerwacja miejsc przez centrumbliskosci@gmail.com oraz wiadomość na FB.

Grupę zbieramy do 12.10. Ostateczną rezerwacją miejsca jest dokonanie przedpłaty na konto podane w wiadomości zwrotnej do Waszego zgłoszenia.

Udział dziecka z rodzicem (lub obojgiem rodziców) 30 zł.
Udział rodzica z dwojgiem dzieci 50 zł.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!

Udostępnij w mediach społecznościowych!