Tym razem mamy dla Was dwie propozycje na nadchodzącą sobotę – zajęcia sensoryczne i jogę kreatywną dla dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się z planem na sobotę i do rezerwacji miejsc. 

 

9:30 zajęcia sensoryczno-rozwojowe dla rodziców z maluchami od 8 miesiąca do 3 roku życia.

To szansa na wspaniałą zabawę pobudzającą i rozwijającą wszystkie zmysły także dla osób, dla których nie było miejsca w regularnych grupach we wrześniu.

Czego się można spodziewać?

Będzie ruch, malowanie, lepienie, sortowanie i budowanie. Zajęcia wykorzystują elementy pedagogiki Marii Montessorii, Proponujemy i zachęcamy dzieci do zabawy. Tu nikt do niczego nie zmusza, bo cenimy wybory dzieci i swobodną zabawę w klimacie bliskości i wspólnego poznawania świata.

Nie zawsze jest sucho i czysto, I o to chodzi! Dlatego zabierzcie ubrania na zmianę.

Zajęcia prowadzi Irina Brovko.

Udział dziecka z rodzicem (lub obojgiem rodziców) 35 zł.
Udział rodzica z dwojgiem dzieci 55zł

 

11:30 Joga kreatywna to dwugodzinny warsztat dla dzieci od 6 do 10 lat, łączący aktywności ruchowe z twórczymi oraz ćwiczeniami oddechowymi, a to wszystko w formie uwielbianych przez dzieci zabaw.

Zapraszamy na te wyjątkowe zajęcia!

Warsztat składa się z bloku zabaw ruchowych (ćwiczenia uelastyczniające ciało, usprawniające koordynację, wspomagające świadome oddychanie) oraz zajęć kreatywnych – dzieci stworzą tory, na których będą ćwiczyć różne tempa oddechu. Warsztaty kończą się relaksacją.

Celem zajęć jest m.in.:

– redukcja napięcia i stresu
– rozwój świadomości własnego ciała i umysłu
– wzmocnienie poczucia własnej wartości
– rozwój umiejętności pracy w grupie oraz zespole
– nauka poprawnego oddechu
– wzmocnienie i uelastycznienie ciała
– rozwój kreatywności i wyobraźni
– a przede wszystkim fantastyczne spędzenie soboty:)

Warsztaty prowadzi Michalina Kalinowska, studentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i profilaktyki na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jest animatorką czasu wolnego oraz Art Animatorką. Ukończyła również warsztat malowania intuicyjnego oraz pisania bajek psychoedukacyjnych dla dzieci. I co najważniejsze – w konkteście proponowanego warsztatu – jest posiadaczką dyplomu „Podstawy nauczania jogi dla dzieci i młodzieży”.

Opłata za udział 1 dziecka 50 zł, rodzeństwo 80 zł. W cenie: rozwój, dobra zabawa, materiały do zajęć, woda i zdrowe przekąski.

 

Zapisy i rezerwacja miejsc przez centrumbliskosci@gmail.com oraz wiadomość na FB.

Grupy zbieramy do 15.12 lub wyczerpania limitu miejsc. Ostateczną rezerwacją miejsca jest dokonanie przedpłaty na konto podane w wiadomości zwrotnej do Waszego zgłoszenia.

Udostępnij w mediach społecznościowych!