O NAS

Centrum Bliskości w wspólne „dziecko” Małgosi i Sylwii, które od kilki lat współpracowały w ramach szkoły Jogomanii.  Centrum Bliskości – z propozycjami dla rodzin, dzieci i dorosłych działa aktualnie w dwóch lokalizacjach – przy ul. Batorego 126a (Jogomania) i Chrobrego 20a (Familio – Lubuskie Centrum Zdrowia)

Małgorzata Stysińska

 Założycielka i właścicielka szkoły Jogomania (rok założenia: 2013). Jest instruktorką jogi, którą praktykuje od 2001 roku. Absolwentka 3‑letniej szkoły jogi w Krakowie. Regularnie doskonali praktykę uczestnicząc corocznie w warsztatach najwyżej wykwalifikowanych nauczycieli z Polski i ze świata, jak Stephane Lalo, Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA), Ritta Keller (Niemcy) a przede wszystkim u ks. Joe Pereiry (Indie). Ma wieloletnie  doświadczenie w prowadzeniu grup jogi dla kobiet w ciąży. Szkoli się w obszarze opieki prenatalnej i okołoporodowej. Jej kolejny zawód to doula. Ma praktykę i kompetencje do wspierania kobiet w czasie ciąży, porodu, połogu i świadomego przygotowywania do rodzicielstwa. ​Jest absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii ze specjalizacją kosmetologia i czynną masażystką. Certyfikowana Terapeutka Profilaktyki Uroginekologicznej (realizuje treningi dna miednicy według koncepcji BeBo®. Obecnie w trakcie certyfikacji terapii Bowena. Prowadzi także warsztaty z kosmetyki naturalnej.

Sylwia Misiak

 Trenerka Akademii Noszenia Dzieci, doradczyni noszenia od 2011 roku. Jest certyfikowaną instruktorką masażu Shantala (Shantala Maatschap Shantala Babymassage – 2011) i Promotorką Karmienia Piersią oraz instruktorką Aktywnej Szkoły Rodzenia. Właścicielka marki Nowoczesne Rodzicielstwo. ​Z jej inicjatywy zrealizowanych zostało wiele akcji oraz projektów kierowanych do rodziców i przyszłych rodziców, przede wszystkim na terenie Zielonej Góry. Współorganizatorka kilku edycji Międzynarodowego Tygodnia Bliskości, Tygodnia Godnego Porodu (Fundacja Rodzić po Ludzku), Tygodnia Karmienia Piersią. Koordynatorka projektów: Jak uniknąć baby blues (2015), Letnia szkoła świadomego rodzicielstwa (2016), Lato bliskości (2017), Młoda mama nie jest sama (2017). Prelegentka na konferencji dla położnych Stowarzyszenia Dobrze Urodzeni, panelistka Ogólnopolskich Konferencji Noszenia Dzieci, współzałożycielka Stowarzyszenia Edukatorów i Doradców Noszenia SEDNO i wiceprezeska Stowarzyszenia Przestrzeń 4a.