O NAS

Centrum Bliskości w wspólne „dziecko” Małgosi i Sylwii, które od kilki lat współpracowały w ramach szkoły Jogomanii. Przyszedł jednak czas na rozwinięcie oferty i zmianę miejsca. Centrum Bliskości – z propozycjami dla rodzin, dzieci i dorosłych ulokowało się w Przestrzeni 4a (Zielona Góra, ul. Sowińskiego 4a/2), w pomieszczeniu bez barier na parterze. Tu działamy dla Was od września 2017.

Małgorzata Stysińska

 Założycielka i właścicielka szkoły Jogomania (rok założenia: 2013). Jest instruktorką jogi, którą praktykuje od 2001 roku. Absolwentka 3‑letniej szkoły jogi w Krakowie. Regularnie doskonali praktykę uczestnicząc corocznie w warsztatach najwyżej wykwalifikowanych nauczycieli z Polski i ze świata, jak Stephane Lalo, Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA), Ritta Keller (Niemcy) a przede wszystkim u ks. Joe Pereiry (Indie). Ma wieloletnie  doświadczenie w prowadzeniu grup jogi dla kobiet w ciąży. Szkoli się w obszarze opieki prenatalnej i okołoporodowej. Jej kolejny zawód to doula. Ma praktykę i kompetencje do wspierania kobiet w czasie ciąży, porodu, połogu i świadomego przygotowywania do rodzicielstwa. ​Jest absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii ze specjalizacją kosmetologia i czynną masażystką. Obecnie w trakcie certyfikacji terapii Bowena. Prowadzi także warsztaty z kosmetyki naturalnej.

Sylwia Misiak

 Dyplomowana instruktorka chustonoszenia po Akademii Noszenia Dzieci, z którą jest związana od 2011 roku.  Jest certyfikowaną instruktorką masażu Shantala i Promotorką Karmienia Piersią oraz instruktorką Aktywnej Szkoły Rodzenia. ​Z jej inicjatywy zrealizowanych zostało wiele akcji oraz projektów kierowanych do rodziców i przyszłych rodziców, przede wszystkim na terenie Zielonej Góry. Współorganizatorka kilku edycji Międzynarodowego Tygodnia Bliskości, Tygodnia Godnego Porodu (Fundacja Rodzić po Ludzku), Tygodnia Karmienia Piersią. Koordynatorka projektów: Jak uniknąć baby blues (2015), Letnia szkoła świadomego rodzicielstwa (2016), Lato bliskości (2017), Młoda mama nie jest sama (2017). Współzałożycielka Stowarzyszenia Edukatorów i Doradców Noszenia SEDNO i wiceprezeską Stowarzyszenia Przestrzeń 4a.