Nowa propozycja – pilates 50+. Zajęcia pokazowe 21.10

Pilates 50+ to zajęcia dla rodziców rodziców, czyli dla seniorów. Program zajęć ułożony jest z specjalnie dla osób starszych. 
Podczas wspólnie spędzonego czasu rozprostujemy i wyciągniemy nasze ciała, poruszymy stawy i nieużywane mięśnie. Odnajdziemy grupy mięśni odpowiedzialnych za prawidłową postawę i wzmocnimy je. Zakończymy ćwiczeniami rozluźniającymi i relaksującymi. Ćwiczenia odbywają się w spokojnym tempie dopasowanym do rytmu naszego ciała i oddechu, przy dźwiękach spokojnej muzyki.
Zajęcia poprowadzi instruktorka pilates Anna Krzykwa, zgłębiająca tajniki ćwiczeń pilates od 10 lat, absolwentka szkoleń rozszerzonych o pracę z grupami seniorów. Anna nieustanie jest zafascynowana skutecznością tej metody pracy: pozytywnym wpływem na sylwetkę, budowaniem świadomości własnego ciała i poczucia jego możliwości oraz niesamowitym walorem uspokojenia i wyciszenia podczas pracy zgodnie z oddechem.

Ćwiczymy na macie w wygodnym stroju i skarpetkach.

Zapraszamy! Jeśli Wasze zainteresowanie spowoduje chęć regularnych ćwiczeń, jesteśmy gotowe otworzyć w Centrum regularne grupy – szczegóły i warunki poznacie na sobotnich zajęciach, a najpierw sprawdźcie jak Wam się podoba.

 

Zainteresowanych udziałem w sobotniej lekcji pokazowej zachęcamy do rejestracji przez formularz w zakładce: Zapisy do Centrum Bliskości lub tel. 603 77 41 33.

Udostępnij w mediach społecznościowych!