LogoSensoryka© to zajęcia wspierające rozwój mowy oraz rozwój sensomotoryczny.

Zajęcia oparte na angażowaniu: zmysłów, małej motoryki, aparatu mowy Malucha i Rodzica.
Są to wiodące elementy każdego spotkania. Każdą zabawę sensoryczną wzbogacamy o wyrażenia dźwiękonaśladowcze, wierszyk, piosenkę rymowankę.

W ten sposób zapraszamy uczestników do wciągającego, niezwykle ciekawego świata zmysłów, manipulowania, doświadczania oraz mowy i komunikacji. Dzieci podczas zajęć robią to, co lubią najbardziej – doświadczają, jednocześnie wzbogacają słownictwo, uczą się koncentracji uwagi, komunikują się oraz nawiązują wspaniałą więź z Rodzicem/rówieśnikami/opiekunem poprzez wspólną zabawę.

 

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 12 miesięcy.

Na zajęcia prosimy zabrać ręcznik, mokre chusteczki oraz coś do przebrania dla dziecka.

Czas trwania zajęć: 45 min.

Liczba miejsc ograniczona do 10 dzieci (plus jeden opiekun).

 

Zajęcia prowadzą: Kinga Górska i Robert Kuraś

Kinga – mama 1,5 rocznej Liwki, pedagożka, animatorka kultury, choreografka, instruktorka Pilates i trener personalny Pilates CORETMStability, tancerka Physical ArtHouse.
Ukończyła szkolenie LogoSensoryka© oraz kurs Terapii Tańcem i Ruchem w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Warszawie.
Pomysłodawczyni i współtwórczyni projektu Laboratorium Twórcze Lubuskiego Teatru (MKiDN, 2017) – przestrzeni edukacyjno-artystycznej dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.
W latach 2014-2015 nauczyciel Pracowni Kreatywnej w MCKiE Dom Harcerza w Zielonej Górze. W latach 2011-2013 choreograf grup przedszkolnych w Szkole Tańca Gracja w Zielonej Górze.
Prowadzi warsztaty taneczno-ruchowe, pedagogiczno-teatralne, plastyczne. W swojej pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi koncentruje się na pogłębianiu świadomości własnego ciała odkrywając jego możliwości i ograniczenia. W Centrum Bliskości prowadzi także zajęcia Zdrowa Mama

Robert – aktor, reżyser, choreograf, były nauczyciel gimnastyki w Akademii Teatralnej w Warszawie, prowadzący liczne warsztaty z dziećmi i młodzieżą. Pasjonat gotowania i szczęśliwy tata 1,5 rocznej Liwki.

 

ZAJĘCIA WYŁĄCZNIE NA ZAPISY.

Data: dwie grupy ŚRODY 15:00 – 15:45 i 16:15-17:00

 

Ul. Batorego 126a (nad Persą)

Karnet na miesiąc: 120 zł

Udostępnij w mediach społecznościowych!