JOGA Powitanie słońca

Powitanie słońca JOGA – to kolejne nowe zajęcia w styczniowym grafiku i poranna propozycja na dobre rozpoczęcie dnia w środy i piątki. Poczytaj dlaczego warto z niej skorzystać.

Powitaj ze mną dzień sekwencją asan, podkręć swój metabolizm, zadbaj o sprawność swojego ciała i umysłu. Poświęć godzinę na to aby w kameralnych warunkach pod okiem instruktorki zacząć piękny, pozytywny dzień.

Co możesz zyskać?
-poprawę humoru z rana
-piękną sylwetkę
-spokój umysłu
-lepsze ukrwienie i dotlenienie narządów wewnętrznych w tym mózgu
-lepsze trawienie
-elastyczność
-siłę
-głębszy oddech

Co możesz stracić?
-zbędne kilogramy
-chaos w głowie
-zadyszkę przy wykonywaniu bardziej wymagających aktywności
-wadę postawy
-sztywność ciała i umysłu
-zmarszczki

Jak to wygląda?
Jemy lekkie śniadanie,  wyprowadzamy psa, odprowadzamy dzieci do szkoły i spotykamy się w Centrum Bliskości. Przebieramy się w wygodny strój, nie krępujący ruchów, rozkładamy maty do ćwiczeń i po chwili relaksacji przechodzimy do sekwencji ruchów, ustawień ciała tzw. asan, powoli zwiększamy tempo tak aby każdy staw, każdy mięsień obudzić, przygotować na wyzwania dnia.
Kończymy chwilą relaksu i z szerokim uśmiechem ruszamy w miasto

Taki jest plan. Będzie mi bardzo miło jeśli dołączysz do mojej grupy bo przyjemnie rozpoczynanie dnia warto dzielić z innymi. Justyna Śmietańska

Uwaga: Radość zaraża, regularne stosowanie zagraża złemu samopoczuciu, przed użyciem zastanów się nad konsekwencjami. Czy wytrzymasz z jeszcze lepszą wersją samego siebie?

Na zajęcia zapraszamy w środy i piątki o 8:00.

Udostępnij w mediach społecznościowych!