Dzień zdrowych pleców – 4.11

Zapraszamy na cykl zajęć poświęconych zdrowym plecom. W sobotę od 10:00 do 15:00 w Centrum Bliskości. W planie spotkań także konsultacje z fizjoterapeutą. Dla naszych klientów rabaty.

Poniżej harmonogram. Zachęcamy do rezerwacji miejsc. 

 

10:00-11:00 Indywidualne konsultacje pod kątem zdrowych pleców. Na chętnych poddania się oględzinom fizjoterapeuty czeka Bernard Olejarz. Zapisujemy co 10 minut. Konsultacje bezpłatne dla osób z aktywnymi karnetami w Centrum Bliskości na listopad. Osoby z zewnątrz – 20 zł.

 

11:00-11:25 – Zdrowe plecy maluszka – jak się bawić z niemowlęciem wspierając jego prawidłowy rozwój ruchowy, dlaczego nie warto sadzać dziecka, kiedy nie jest na to gotowe – Magdalena Łaniewska-Skrzypczak – rodzic z dzieckiem 20 zł. Posiadacze karnetów Centrum Bliskości – 15 zł.

 

11:30-11:55 – Zdrowe plecy mamy – podczas tych zajęć poznacie ćwiczenia wzmacniające i utrwalające  prawidłowe wzorce ruchowe młodej mamy w trakcie opieki nad niemowlakiem – jak się schylać i podnosić razem z dzieckiem, jak nie cierpieć przy przewijaniu. A na koniec techniki rozluźniania i rozciągania dolnych pleców. W tych zajęciach można wziąć udział razem z dzieckiem. Prowadzi Beata Hołowko. Wstęp 20 zł. Posiadacze karnetów Centrum Bliskości – 15 zł.

 

12:00-12:50 – Zdrowe plecy babci i dziadka – Pilates 50+. Tu rozprostujemy i wyciągniemy ciała, poruszymy stawy i nieużywane mięśnie. Odnajdziemy grupy mięśni odpowiedzialnych za prawidłową postawę i wzmocnimy je. Zakończymy ćwiczeniami rozluźniającymi i relaksującymi. Szczególnie zapraszamy osoby po 50 roku życia, które cenią ćwiczenia w spokojniejszym rytmie, dopasowanie do możliwości każdego uczestnika. Prowadzi Anna Krzykwa – 30 zł, dla posiadaczy karnetów w Centrum Bliskości na listopad – 20 zł.

 

13:00-13:50 – Zdrowe plecy dla każdego – trening wzmacniający i budujący siłę mięśni dzięki pracy z ciężarem własnego ciała. Będziemy płynnie przechodzić od jednego do drugiego ćwiczenia łącząc w dłuższe sekwencje. Prowadzi Magda Wolny – 30 zł. Posiadacze karnetów w Centrum Bliskości na listopad – 20 zł.

 

14:00-14:50 – Zdrowy kręgosłup – to trening, którego celem jest wzmocnienie najważniejszych partii mięśni a także zwiększenie sprężystości kręgosłupa. Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, stabilizujące, wzmacniające, równoważne i znoszą napięcia poszczególnych grup mięśniowych. Uczymy się prawidłowych wzorców ruchowych, oddychania i utrzymania postawy ciała. Tempo nie jest zbyt duże, a ruchy wykonujemy dokładnie. Do zestawu dołączymy ćwiczenia wzmacniające mięśnie dna miednicy. Prowadzi Małgorzata Stysińska – 30 zł. Dla naszych klientów – 20 zł.

 

Zapisy na wydarzenie poprzez www.centrumbliskosci.pl do 3.11.

Udostępnij w mediach społecznościowych!