Joga kreatywna – 28.10. Warsztat dla dzieci

Joga kreatywna to warsztat dla dzieci od 6 do 10 lat, łączący aktywności ruchowe z twóczymi oraz ćwiczeniami oddechowymi, a to wszystko w formie uwielbianych przez dzieci zabaw.
Zapraszamy na te wyjątkowe zajęcia!

 
Warsztat składa się z bloku zabaw ruchowych (ćwiczenia uelastyczniające ciało, usprawniające koordynację, wspomagające świadome oddychanie) oraz zajęć kreatywnych – dzieci stworzą tory, na których będą ćwiczyć różne tempa oddechu. Warsztaty kończą się relaksacją.
Celem zajęć jest m.in.:
 
– redukcja napięcia i stresu
– rozwój świadomości własnego ciała i umysłu
– wzmocnienie poczucia własnej wartości
– rozwój umiejętności pracy w grupie oraz zespole
– nauka poprawnego oddechu
– wzmocnienie i uelastycznienie ciała
– rozwój kreatywności i wyobraźni
– a przede wszystkim fantastyczne spędzenie soboty:)
 
Warsztaty prowadzi Michalina Kalinowska, studentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i profilaktyki na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jest animatorką czasu wolnego oraz Art Animatorką. Ukończyła również warsztat malowania intuicyjnego oraz pisania bajek psychoedukacyjnych dla dzieci. I co najważniejsze – w konkteście proponowanego warsztatu – jest posiadaczką dyplomu „Podstawy nauczania jogi dla dzieci i młodzieży”.
 
 
28 października 2017, sobota, g. 12:30-14:30.
 
Opłata za udział 1 dziecka 50 zł, rodzeństwo 80 zł. W cenie: rozwój, dobra zabawa, materiały do zajęć, woda i zdrowe przekąski.
 
Rezerwacje miejsc i przedpłaty do 27.10. Zgłoszenia z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz wiekiem a także numerem telefonu opiekunów przyjmujemy mailowo: centrumbliskosci@gmail.com.
 
Liczba miejsc ograniczona!

Udostępnij w mediach społecznościowych!